× 

Drevené okuliare

Položiek: 11

Nastaviť zostupne
  FILTRY

Tabuľku  Zoznam 

Položiek: 11

Nastaviť zostupne
  FILTRY

Tabuľku  Zoznam 

DREVENÉ okuliare

Na trhu s okuliarmi sa rok čo rok objaví nejaká novinka, čo platí aj o používaných materiálov pre výrobu okuliarov. Z tohto dôvodu rastie popularita neobvyklých materiálov, vrátane dreva. Drevené okuliarové rámy sa stali módnym doplnkom medzi hviezdami, športovcami i osobami, ktoré sa naháňajú za najnovšími trendmi.

Charakteristika drevených okuliarov

Drevené okuliarové rámy sa vyskytujú vo viacerých variantoch, záleží na použitom materiáli. Môžeme ich rozlíšiť na okuliare vyrobené z bambusu, brezy, hrušky, a dokonca aj z recyklovanej dosky skateboardu. Ich hlavným znakom a výhodou je pevnosť no napriek tomu ľahkosť. Vďaka svojej malej hmotnosti nie sú na tvári takmer cítiť, a netvoria otlaky okolo uší či na nose, ako je bežné u kovových okuliaroch. Vďaka svojej robustnej konštrukcii vám budú slúžiť mnoho a mnoho rokov. Ich ďalšia praktická výhoda je vodeodolnosť. Vďaka nej sa nemusíte báť o okuliare ani v prípade, že si ich pred kúpeľom zabudnete dať dole. V kombinácii s inými materiálmi, ako napríklad acetátom a kovom, spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších klientov, pretože vytvára pôvodné varianty modelov. Ďalšou veľkou výhodou tohto produktu je prírodný zdroj surovín, takže sú šetrné k životnému prostrediu.

Pre koho sú drevené okuliare určené?

Drevené okuliare sú ideálnou voľbou pre osoby aktívne, ktoré sa zaujímajú o módu a cenia si komfort. Vďaka svojim vlastnostiam sú vhodné aj pre aktívnych športovcov či iné fanúšikov vodných aktivít. Ich dizajn pokochá oko nejedného milovníka módy, originality a umelecké nátury. Je to najlepšia voľba pre priaznivcov informovanosti o ekologickom pôvode tovaru, ktorý kupujú.