Loretto ME2386 C1

Dostupnosť:

do 13 pracovných dní

Naša cena:

154,30 €
Keď si kúpite viac, ušetríte viac!
Pokiaľ sú tieto rámy dostupné v salóne KODANO Optik, s heslom INTERNET uplatníte nákup za cenu z e-shopu spolu s 50% zľavou na šošovky Jorg Optik. Akcia platí na nákup kompletných okuliarov. Podrobnosti

Doprava v obchode Kodano.sk

×

Doručenie na adresu:

  • Kuriér GLS: Platba vopred - 3,99 €
  • Kuriér GLS: Dobierka - 5,49 €
  • Kuriér DPD: Platba vopred - 2,39 €

Doručenie na odberné miesto:

  • DPD Pickup: Platba vopred - 2,09 €
  • Osobný odber: Platba vopred - 0,00 €


Doprava zadarmo na celý rok


Prečo Kodano.sk?

×


100% záruka vrátenia peňazí

×

Okuliare nespĺňajú vaše očakávania? Nebojte sa! Naša záruka sa vzťahuje na možnosť vrátenia dioptrických okuliarov až do 30 dní.


Zaručená originalita produktu

×

Skupina Kodano.sk ponúka iba obruby od popredných svetových výrobcov. Vďaka tomu si môžete byť istí, že produkty, ktoré kupujete, sú 100% originálne.


140 mm
18 mm
42 mm
53 mm
136 mm
Vrátenie tovaru do 30 dní

Pozrite si podobné produkty

Okuliare s vrstvou Blue Blocker

Okuliare s vrstvou Blue Blocker

chránia vaše oči pred škodlivými účinkami modrého svetla a ovplyvňujú:

  • Zníženie únavy
  • Lepší spánok
  • Ochrana proti dlhodobému poškodeniu
Moderné okuliare Loretto ME2386 C1 sú ponukou pre ženy hľadajúce elegantný a luxusný doplnok. Značka Loretto je známa svojím prepracovaným štýlom a tieto dioptrické okuliare sú skvelým príkladom. Ich obdĺžnikový tvar im dodáva moderný dizajn, ktorý podčiarkne každú dámsku štylizáciu. Vyrobené z kovu, rámčeky v čiernej farbe zaručujú vysokú kvalitu a trvanlivosť. Navyše kategória žílka robí okuliare veľmi štýlovými, zdôrazňujúc individualitu nositeľky. Vďaka značkovým rámčekom Loretto ME2386 C1 je výber okuliarov jednoduchší a ich nosenie je čistá radosť. Dioptrické okuliare Loretto ME2386 C1 sú nielen moderným doplnkom, ale aj skvelou korekciou videnia. Mohou byť skvelou voľbou ako počítačové okuliare, tak aj pre vodičov - stačí prispôsobiť im šošovky s modrou blokáciou svetla. Navyše, je možnosť využiť online skúšanie vďaka virtuálnej skúšobni, čo uľahčuje výber vhodného modelu. Tieto moderné žílkaté dámske rámčeky Loretto ME2386 C1 sú k dispozícii v internetovom obchode Kodano.sk a vo vybraných salónoch KODANO. V balení s okuliarmi sa nachádza praktické puzdro, ktoré umožní primerane chrániť okuliare pred poškodením a škrabancami.

Viac informácií
Pre kohodámske
Typ produktuDioptrické okuliare
ZnačkaLoretto
Tvar rámovmačacie oči
Typpolorámové
Materiálkovové
Farba rámučierna
Dĺžka nožičky [mm]140,00
Šírka skla [mm]53,00
Výška rámu [mm]42,00
Šírka mostíka [mm]18,00
Šírka rámu [mm]136,00
Uhlopriečka šošovky [mm]56,00
Flexibilné pántyNie
So slnečným klipomNie
Virtuálne zrkadloÁno
Write Your Own Review
Napíšte recenziu na produkt:Loretto ME2386 C1
Váš názor

Ako vybrať okuliare Loretto ME2386 C1 podľa tvaru tváre a aká je pre ne vhodná veľkosť?

Okuliare Loretto ME2386 C1 majú obdĺžnikový tvar, ktorý perfektne padne k mnohým druhom tvárí. Vďaka univerzálnemu tvaru budú dobre vyzerať na väčšine ľudí. Veľkosť okuliarov je možné prispôsobiť na základe parametrov produktu počas online nákupu na stránke Kodano.sk alebo s pomocou optometristu zo salónov KODANO.

Pre koho sú okuliare Loretto ME2386 C1?

Okuliare Loretto ME2386 C1 sú určené hlavne pre ženy. Ich elegantný design a klasický tvar ich robia vynikajúcim doplnkom ženského šatníka.

Či okuliare Loretto ME2386 C1 zlepšujú zrak?

Okuliare Loretto ME2386 C1 sú dioptrické okuliare, ktoré môžu byť prispôsobené individuálnym potrebám zraku. Vďaka nim je možné zlepšiť ostrosť videnia a pohodlie nosenia.

Tento produkt môže byť tiež použitý ako počítačové okuliare, za predpokladu, že k nim sú vybrané šočky s modrou blokovacou vrstvou, ktoré blokujú škodlivé modré svetlo.

Môžu to byť tiež okuliare pre vodičov, za predpokladu, že k nim sú vybrané šočky s modrou blokovacou vrstvou umožňujúce jazdu v noci.

Ako čistiť okuliare Loretto ME2386 C1?

Na čistenie okuliarov Loretto ME2386 C1 sa odporúča používať špeciálne čistiace prostriedky na sklá. Môžete ich tiež jemne pretrieť mäkkou handrou, aby ste odstránili nečistoty. Treba vyhnúť sa používaniu prostriedkov obsahujúcich alkohol, ktoré môžu poškodiť povrch šočiek.

Puzdro v balení

Okuliare Loretto ME2386 C1 sú predávané s praktickým puzdrom, ktoré zabezpečuje ochranu okuliarom pred poškriabaním a poškodením počas skladovania.