Moretti 17508 C1
do 4 pracovných dní
Naša cena:
| Pre koho | dámske |
|---|---|
| Typ produktu | Slnečné okuliare |
| Značka | Moretti |
| Tvar rámov | aviator |
| Typ | plné |
| Materiál | plastikové |
| Farba rámu | zlatá, čierna |
| Dĺžka nožičky [mm] | 140,00 |
| Šírka skla [mm] | 49,00 |
| Výška rámu [mm] | 50,00 |
| Šírka mostíka [mm] | 21,00 |
| Šírka rámu [mm] | 133,00 |
| Uhlopriečka šošovky [mm] | 49,00 |
| Typ šošoviek | zrkadlové |
| Polarizácia | Áno |
| Kategória UV filtrov | 3 |
| Flexibilné pánty | Nie |
| Virtuálne zrkadlo | Nie |
Ako vybrať okuliare Moretti S 17508 C1 pre váš tvar tváre a aká veľkosť bude vhodná?
Okuliare Moretti S 17508 C1 majú oválny tvar a plný druh, vďaka čomu sa hodí na veľa tvarov tvárí. Ich univerzálna veľkosť zabezpečuje, že budú pohodlne sedieť väčšine ľudí.
Pre koho sú okuliare Moretti S 17508 C1?
Okuliare Moretti S 17508 C1 sú určené pre ženy, ktoré oceňujú eleganciu a pohodlie. Vďaka čiernym plastovým obrubám vyzerajú štýlovo a hodia sa k mnohým outfitom.
Či zlepšujú zrak okuliare Moretti S 17508 C1?
Okuliare Moretti S 17508 C1 sú korekčné okuliare, ktoré pomáhajú zlepšiť zrak. Môžu byť tiež použité ako počítačové okuliare za predpokladu, že vyberiete šočky s povlakom BlueBlocker, ktorý blokuje škodlivé modré svetlo.
Je to tiež dobrá voľba pre vodičov, pretože šočky s povlakom BlueBlocker umožňujú bezpečnú jazdu v noci.
Ako čistiť okuliare Moretti S 17508 C1?
Na čistenie okuliarov Moretti S 17508 C1 sa odporúča použitie jemnej mikrovláknej handričky a špeciálneho spreja na čistenie šočiek. Treba sa vyhýbať používaniu papierových obrúskov, ktoré by mohli poškriabať povrch.
Okuliare Moretti S 17508 C1 je možné zakúpiť v internetovom obchode Kodano.sk a vyskúšať v vybraných salonoch KODANO. Puzdro je dodatočne priložené v balení.













