× 

Okuliare Belutti

Celkovo 1 položiek 20 z 243

Nastaviť zostupne
  FILTRY

Tabuľku  Zoznam 

Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Celkovo 1 položiek 20 z 243

Nastaviť zostupne
  FILTRY

Tabuľku  Zoznam 

Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

BELUTTI

Značku Belutti máme spojenú s talianskym vkusom a eleganciou. Je tomu tak aj v skutočnosti, môžeme sa o tom presvedčiť, keď sa pozeráme na nové okuliarové obruby Belutti.

Popis firmy

Firma Belutti vznikla v roku 1999 roku v Taliansku, jej názov je inšpirovaný názvom obci Belluno, ležiaca v horách, z ktorej pochádza tento podnik. Dneska je Belluti svetovo známou talianskou značkou okuliarových rámov a slnečných okuliarov. Tieto sú určené ženám, mužom, a dokonca aj tým nemladším užívateľom. Sortiment značky Belutti je veľmi bohatý, každým rokom je obohatený o najnovšie modely okuliarov a okuliarových rámov. Okuliare značky Belutti sú k dostaniu v niekoľkých stovkách renomovaných optických salóne po celom svete, ktoré sú označené symbolom Authorized Belutti Dealer.

Atribúty firmy

Charakteristickými znakmi pre okuliare a okuliarové rámy sú módny dizajn a moderné tvary. Odlišujú je zaujímavé detaily, ktoré zdobia stranice korekčných a slnečných okuliarov.

Všetky okuliare a doplnky Belutti majú Prehlásenie o zhode a sú registrované na Úrade pre registráciu medicínskych výrobkov a biocídnych produktov. Ich kvalitu potvrdzuje Certifikát ústredného ústavu ochrany práce.