× 

Okuliare Belutti

Items 1 to 20 of 114 total

Nastaviť zostupne
  FILTRY

Grid  List 

Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Items 1 to 20 of 114 total

Nastaviť zostupne
  FILTRY

Grid  List 

Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

BELUTTI

Značka Belutti je spojená s talianskym vkusom a eleganciou. Je tomu tak aj v skutočnosti, môžeme sa o tom presvedčiť, keď sa pozeráme na nové okuliarové rámy Belutti.

Popis firmy

Firma Belutti vznikla v roku 1999 v Taliansku, jej názov je inšpirovaný názvom obci Belluno, ležiaca v horách, z ktorej pochádza tento podnik. Dneska je Belluti známou svetovou talianskou značkou okuliarových rámov a slnečných okuliarov. Sú určené všetkým vekovým užívateľom bez rozdielu na vek a pohlavie. Sortiment značky Belutti je veľmi bohatý. Každý rok je obohatený o najnovšie modely okuliarov a okuliarových rámov. Okuliare značky Belutti sú dostupné v niekoľkých stovkách renomovaných optických salónoch po celom svete, ktoré sú označené symbolom Authorized Belutti Dealer.

Atribúty firmy

Charakteristickými znakmi pre okuliare a okuliarové rámy sú módny dizajn a moderné tvary. Odlišujú sa v zaujímavých detailoch, ktoré zdobia stranice korekčných a slnečných okuliarov.

Všetky okuliare a doplnky Belutti majú Prehlásenie o zhode a sú registrované na Úrade pre registráciu medicínskych výrobkov a biocídnych produktov. Ich kvalitu potvrdzuje Certifikát ústredného ústavu ochrany práce.