× 

Okuliare Boss Orange

Žiadny tovar nie je zodpovedajúce výberu.

BOSS ORANGE

Hugo Boss patrí dnes k symbolom najvyššej kvality a je jednou z najluxusnejších značiek vyrábajúcich odevy, parfumy a iné doplnky, ako sú na príklad okuliare Hugo Boss Orange.

Popis firmy

Prvé pokusy rozvíjať podnikanie v odevníctve, ktoré uskutočnil Ferdinand Hugo Boss, sa odohrali v dvadsiatych rokoch minulého storočia. Avšak rok 1930 a Veľká kríza priviedli začínajúcich podnik ku krachu. Boss sa však vracia, ale už v úplne iných politických podmienkach. Môže vzlietnuť, keď začína dodávať elegantné odevy pre elitnej nacistickej jednotky. Po vojne je firma pokutou potrestaná za spoluprácu s režimom.

Firma sa dnes nevyhýba tomuto obtiažnemu téme. Nadviazala tiež spoluprácu s nemeckým historikom, ktorý napísal do značnej miery kritický, zakladajúci sa na analýze dostupných zdrojov životopis Hugo Bosse, so zvláštnym dôrazom na prvý, značne kontroverzný etapu vývoja firmy.

Atribúty firmy

Začiatkom sedemdesiatych rokov nastalo rozdelenie značky na jednotlivé série. Jednou z nich je Boss Orange, moderné, mestská séria, pre ktorú sú charakteristické živé, svetlé farby a svieže, ležérne úprava. Všetko bolo vytvorené pre ľudí, ktorí sa vážia svojho vlastného, individuálneho štýlu. V ponuke výrobkov sú korekčné okuliare Boss Orange a slnečné okuliare Boss Orange. Rovnako ako celá séria, taktiež vyhovie sviežemu, ľahkému a modernému štýlu. Niektoré okuliare Boss Orange provokujú svojím vzhľadom a sú inšpirované štýlom bohémy. Zaujímavé kombinácie farieb, nadviazanie na štýl vintage a starostlivosť o detaily, aj to sú charakteristické vlastnosti okuliarov Boss Orange.