× 

Okuliare Carrera

Items 1 to 20 of 67 total

Nastaviť zostupne
  FILTRY

Grid  List 

Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Items 1 to 20 of 67 total

Nastaviť zostupne
  FILTRY

Grid  List 

Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Carrera

Viac ako pol storočia existencie značky Carrera na módnom trhu spôsobilo, že táto značka je dnes vnímaná ako synonymum pokročilej technológie, moderného štýlu, bezpečnosti a dizajnu.

Popis firmy

Firma Carrera vznikla v roku 1956 v Rakúsku, aj keď za svoje meno vďačí automobilovému závodu, ktorý sa vtedy konal na území Mexica - Carrera Panamericana. Firma sa už od začiatku špecializovala na výrobu športových, slnečných okuliarov, predovšetkým určených pre zimné a motorové športy. V 90 rokoch Carreru prevzal módny dom Safilo, čo značke poskytlo nádych novej dynamiky. Na jednej stráne okuliare, ochranné okuliare a prilby, ktoré v sebe spájajú inovácie a klasický športový štýl. Na strane druhej live - štýl sortiment, ktorý sa svojím dizajnom odvoláva k rôznym štýlom a módnym trendom.

Atribúty firmy

Slnečné okuliare Carrera sú perfektné pre ľudí, ktorí preferujú aktívny životný štýl. Taktiež je to skvelá ponuka pre individualistov, ktorí si vážia jedinečnosť a avantgardnosť dizajnu, ale zároveň s istotou nasledujú módne trendy. Pre slnečné okuliare Carrera je charakteristická ľahkosť, flexibilita a vysoká odolnosť. Vďačí za to okrem iného Optylu, ktorý je mimoriadne ľahkým a odolným plastom. Dodatočne špeciálny povrch šošoviek zaistí okuliarom najvyššiu ochranu pred škodlivým slnečným žiarením.