× 

Okuliare Diesel

Žiadny tovar nie je zodpovedajúce výberu.

DIESEL

Diesel je v súčasnosti najžiadanejšie life - štýlovú značkou vo veľkých metropolách USA. Úspech majú nielen odevy. Perfektne sa predávajú tiež dámske a pánske okuliare značky Diesel.

Popis firmy

Talianska firma Diesel vznikla v 1978 r Jej zakladateľ, Renzo Rosso chcel, aby sa jeho odevy vyznačovali väčšou dynamikou a predstavivosťou ako výrobky firiem doteraz existujúcich na trhu. Aby dosiahol svojho cieľa, tak sa od začiatku obklopil kreatívnymi ľuďmi, ktorí zmýšľali inovatívne a odmietali otrocké nasledovanie módnych trendov. Rosso poskytol svojim projektantom veľkú tvorivú slobodu, a dúfal, že takto vzniknú kolekcia pre ľudí, ktorí idú v živote vlastnou cestou a chcú to manifestovať aj oblečením.

Sídlo firmy sa nachádza v obci Molvenie, ktorá leží v severovýchodnej časti Talianska. V súčasnosti Diesel zamestnáva vyše 1300 pracovníkov po celom svete. Ročný obrat firmy dosahuje 330 miliónov dolárov.

Atribúty firmy

V súlade s filozofiou firmy, okuliare Diesel predstavujú moderný, agresívny a nekonvenčný štýl. Často sa stretávame s modelmi okuliarov v odvážnych farbách. Dámske okuliare Diesel sú dostupné, okrem iného, v tvare mačacích očí, zatiaľ čo pánske slnečné okuliare majú predstavovať slobodný a jednoduchý životný štýl. Obruby majú obdĺžnikový tvar.