× 

Okuliare Oakley

Celkovo 1 položiek 20 z 69

Nastaviť zostupne
  FILTRY

Tabuľku  Zoznam 

Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Celkovo 1 položiek 20 z 69

Nastaviť zostupne
  FILTRY

Tabuľku  Zoznam 

Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

OAKLEY

V štáte Kalifornia v USA existuje město Oakley. Od neho pochádza názov značky veľmi obľúbených a známych po celom svete slnečných a korekčných okuliarov.

Popis firmy

Firmu Oakley založil v roku 1975 Jim Jannard. Bol to šialený vedec a vynálezca, ktorý veril svojim futuristickým víziám. Firma Oakley teda vznikla na základe inovačných nápadu svojho zakladateľa. Im Jannard veril, že svet môže byť lepší a môže slúžiť ľuďom, rovnako ako každý jednotlivý predmet. Tým sa okrem iného riadil pri výrobe okuliarov značky Oakley.

Dneska zujímá firma Oakley vedúcu pozíciu na trhu optických technológií. Firma vyrába a distribuuje okuliare vysokej kvality na lekársky predpis, teda korekčné okuliare, ale aj slnečné okuliare.

Firma má sídlo v Južnej Karolíne, ale svoje výrobky ponúka spotrebiteľom vo viac ako 100 rôznych krajín. Firma vlastní cez 5785 rôznych patentov po celom svete.

Výrobky firmy

Oakley vyrába oi slnečné okuliare Oakley, okuliare na lekársky predpis, a tiež obruby.

V oblasti slnečných okuliarov je značka Oakley nepochybným lídrom. Vyvíja športové technológií a definuje do značnej miery trh s lifestylovým slnečnými okuliarmi. Tieto okuliare zaisťujú vysokú kvalitu obrazu, eliminujú problémy, ktoré sa vyskytujú u šošoviek, ako sú zalomenie svetla a optické chyby. Slnečné okuliare účinne chránia očí pred škodlivými vplyvmi slnečného svetla, a okrem toho sú technologicky veľmi pokročilých. Výrobca im poskytol vysokú odolnosť voči všetkým mechanickým poškodením.

Okuliare na lekársky predpis to je rad Oakley určená špeciálne skupine užívateľov, ktorí potrebujú korigovať očnej vady. Korekčné okuliare Oakley sú považované za jedny z najlepších v oblasti optiky, dostupných na lekársky predpis.

Atribúty firmy

Môžeme bez obáv povedať, že firma Oakley je prepojenie najnovšie svetové technológie, futuristického návrhu, štýlu, prispôsobenie a bohatstvo funkcií. V okuliaroch vyrábaných touto firmou sa spája fyzika s umením. Je to korelácia umenie s čistou technikou. Toto spojenie poskytlo tie najlepšie výsledky, ktoré využívajú milióny ľudí po celom svete.

Pri výrobe okuliarov Oakley sa využíva optika HD, ktorá poskytuje najlepšiu viditeľnosť. Firma tiež používa technológií Three - Point - Fit, vďaka ktorej sa okuliare dotýkajú tváre užívateľa iba na troch miestach. Sú veľmi pohodlné, vlastne na ne v priebehu nosenia dá úplne zabudnúť. Technológia Three - Point - Fit poskytuje väčší komfort pri aktívnom životnom štýle alebo pri športe. Moderné návrhy okuliarov Oakley majú moderný charakter a vysoké estetické hodnoty.

Oakley je trhu vnímaná ako športová značka a značka pre životný štýl aktívnych ľudí. Je to spojenie umenia a vedy, ktoré zavrhuje obmedzenia vyplývajúce z konvenčných nápadov. Firma je vnímaná ako jedna z najžiadanejších značiek v technológii performance a v oblasti módy.