Okuliare Polar Vision

Položiek: 1

Nastaviť zostupne

Tabuľku  Zoznam 

Položiek: 1

Nastaviť zostupne

Tabuľku  Zoznam 

POLAR VISION

Slnečné okuliare Polar Vision sa odlišujú tým, že majú polarizačné šošovky. V spojení s najvyššou kvalitou UV filtrov chráni oči pred škodlivými efekty UV žiarenie takmer dokonale.

Princíp fungovania polarizačné šošovky?

Polarizačné šošovka funguje ako selektor lúčov. Prepúšťa len tie zvislé, vďaka ktorým vnímame farby a tvary. Do ľudského oka zamedzuje vstup vodorovným, ktoré spôsobujú odlesky a oslepenie. Obmedzovanie odleskov spôsobuje, že vnímanie farieb a obrysov je intenzívnejšie. Nebo začína byť blankytnější, tráva zelenšia, a cesty viac sivá. Polarizačné šošovky zlepšujú kontrast a zväčšujú vnímanie hĺbky. Nízka priepustnosť lúčov dodatočne znižuje únavu zraku, ktorá je vyvolaná príliš veľkú insolácie.

K čomu sú najlepšie okuliare Polar Vision?

Je niekoľko miest, kde ucítite rozdiel medzi polarizačnými okuliarmi a obyčajnými slnečnými okuliarmi. Najčastejšie sú odporúčané vodičom, pretože eliminujú odrazy na vozovke a sklách, slnečné okuliare Polar Vision prispievajú k zväčšeniu komfortu a bezpečnosti jazdy. Sú tiež vhodné pre jazdu na bicykli, pri rybolove, a všade kde príliš intenzívne slnečné svetlo prekáža pri vykonávaní činností.