× 

Okuliare Solano

1 Item(s)

Nastaviť zostupne
  FILTRY

Grid  List 

1 Item(s)

Nastaviť zostupne
  FILTRY

Grid  List 

SOLANO

Dobré slnečné okuliare by mali účinne chrániť zrak užívateľov pred škodlivým vplyvom slnečného žiarenia. Presne také sú okuliare značky Solano.

Popis firmy

Firma Solano pôsobí na poľskom, anglickom a ruskom trhu. V priebehu výroby okuliarov využíva najpokrokovejšie technológie, všetko len preto, aby čo najvšestrannejšie chránila zrak užívateľov. Súčasné slnečné okuliare Solano zaisťujú komfortnú viditeľnosť a spoľahlivosť v priebehu používania. V okuliaroch tejto značky sa používajú polarizačné šošovky TAC. Sú veľmi odolné proti poškriabaniu a veľmi zvyšujú transparentnosť obrazu. Tieto šošovky sú tenšie a ľahšie ako tradičné. Sú z polykarbonátu, čo sú najmodernejšie materiály používané pri výrobe športových doplnkov.

Atribúty firmy

Je potrebné zdôrazniť, že firma Solano sa v priebehu svojej činnosti snaží navrhovať a vyrábať kvalitné okuliare s vysokými užívateľskými parametrami, ale pritom čo najviac estetické. Tvar rámov musí byť jednoducho prispôsobený vkusu a nároku užívateľov. Dá sa povedať, že okuliare značky Solano, to sú slnečné a zároveň aj športové okuliare. Majú zvýšenú odolnosť proti poškodeniu a poskytujú plnú 100% ochranu pred škodlivým UV žiarením. Okuliare Solano sú nezvyčajné a moderné. Odrážajú životný štýl športovcov vo veľkých mestách.