× 

Okuliare Solano

Celkovo 1 položiek 20 z 21

Nastaviť zostupne
  FILTRY

Tabuľku  Zoznam 

Strana:
  1. 1
  2. 2

Celkovo 1 položiek 20 z 21

Nastaviť zostupne
  FILTRY

Tabuľku  Zoznam 

Strana:
  1. 1
  2. 2

SOLANO

Dobré slnečné okuliare by mali účinne chrániť zrak užívateľov pred škodlivým vplyvom slnečného žiarenia. Presne také sú okuliare značky Solano.

Popis firmy

Firma Solano pôsobí na poľskom, anglickom a ruskom trhu. V priebehu výroby okuliarov využíva najpokrokovejšie technológie, všetko len preto, aby čo nejvšestranněji chránila zrak užívateľov. Súčasne slnečné okuliare Solano zaisťujú komfortné viditeľnosť a spoľahlivosť v priebehu používania. V okuliaroch tejto značky sa používajú polarizačné šošovky TAC. Sú veľmi odolné proti poškriabaniu a veľmi zvyšujú transparentnosť obrazu. Tieto šošovky sú tenšie a ľahšie ako tradičné. Sú z polykarbonátu, čo sú najmodernejšie materiály používané pri výrobe športových doplnkov.

Atribúty firmy

Je potrebné zdôrazniť, že firma Solano sa v priebehu svojej činnosti snaží navrhovať a vyrábať kvalitné okuliare, s vysokými užívateľskými parametrami, ale pritom čo najviac estetické. Tvar rámov musia byť jednoducho prispôsobený vkusům a nárokom užívateľov. Dá sa povedať, že okuliare značky Solano, to sú slnečné, športové okuliare. Majú zvýšenú odolnosť proti poškodeniu a poskytujú plnú, 100% ochranu pred škodlivým UV žiarením. Okuliare Solano sú nezvyčajné a moderné, odrážajú životný štýl športovcov vo veľkých mestách.