× 

Okuliare Tru Trussardi

Žiadny tovar nie je zodpovedajúce výberu.

TRU TRUSSARDI

Korekčné okuliare, Tru Trussardi, to je dnes najvyšší level, pokiaľ ide o eleganciu a dokonalú úpravu výrobku. Všetko to začalo pred 100 rokmi koženou galantériou.

Popis firmy

Príbeh značky sa začína v roku 1911, kedy Dante Trussardi založil v meste Bergamo továreň na kožené rukavice a ostatné doplnky. Použitie vysokej kvality materiálov v spojení s dokonalými obrábacími technológiami kože umožnili, že značka za krátku dobu získala svetové uznanie. Dokonca sa Trussardi stal oficiálnym dodávateľom pre britskú kráľovskú rodinu.

Atribúty firmy

Od začiatku svojej existencie sa značka Trussardi spájala s diskrétnou rafinovanosťou a so záľubou v experimentovaní a inováciách. Dodnes je Trussardi symbolom luxusu a talianskej elegancie, a tiež jednou z najváženejších módnych značiek na svete.

Značka Trussardi sa neustále usiluje o perfekcionizmus a najvyššiu kvalitu svojich výrobkov.

Korekčné a slnečné okuliare Tru Trussardi tiež spĺňajú tieto vysoké normy. Kolekcia okuliarov Tru Trussardi, to sú zvyčajne ponuky plné charakteru a pritom kladúci dôraz na každý detail. Je dôležité spomenúť, že korekčné okuliare Tru Trussardi sú navrhované pre sebavedomé osoby, ktoré si cenia svoju individualitu.