× 

Okuliare Versace

Items 1 to 20 of 71 total

Nastaviť zostupne
  FILTRY

Grid  List 

Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Items 1 to 20 of 71 total

Nastaviť zostupne
  FILTRY

Grid  List 

Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

VERSACE

Na svetovom módnom trhu sa rozhodne odlišuje značka Versace, ktorá je spájaná s luxusom a eleganciou. Také sú všetky výrobky navrhované a vytvárané v módnom dome Versace.

Popis firmy

Firmu Versace založil Gianni Versace, ktorý je považovaný za jedného z priekopníkov sveta modernej módy. Príbeh značky sa začína v roku 1972, keď Gianni Versace priletel z Reggio Calabria do Milána a začal prevádzkovať svoju činnosť. Prvou zákazkou veľkého návrhára bolo vytvorenie kolekcie pre Ezio Nicosia, ktorý bol majiteľom textilnej spoločnosti Florentine Flowers. Mladý návrhár si rýchlo získal uznanie predstaviteľov hlavného módneho mesta a mohol si otvoriť vlastný módny dom. Dnes Gianni Versace Sp. A. navrhuje odevy, doplnky, okuliare a okuliarové rámy.

Najdôležitejšou časťou firmy je Design Center, v ktorom vznikajú všetky návrhy módneho domu Versace. V súčasnej dobe ho riadi Donatella Versace, ktorá plní funkcie umeleckej riaditeľky a hlavného návrhára firmy. Predsedom Versace je Santo Versace. Značka má vlastné firmy, ako sú:

 • Imagine,
 • Diver,
 • Giver,
 • Bavers.

Spolupracuje aj trvalo s najlepšími módnymi domami na trhu.

Okuliare a okuliarové rámy Versace sa charakterizujú netradičným štýlom. Sú navrhované podľa najnovších módnych trendov. Sú určené mužom i ženám. Môžu byť veľmi elegantným a originálnym doplnkom, ktorý ozvláštni oblečenie a pritiahne pozornosť okolia.

Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre okuliare a okuliarové rámy značky Versace, si potrpia na moderné / štýlové veci. Slnečné okuliare Versace majú atypický tvar a rôzne zdobenie. Dizajnom nadväzujú k štýlu 50., 60. a 70. rokom. Nájdeme medzi nimi rámy typu retro a mačacie okuliare. Veľký úspech žnú veľké slnečné rámy geometrických tvarov.

Atribúty firmy

Všetky výrobky vyrábané v módnom dome Versace sú rafinované a inovačné. Perfektne charakterizujú ideu luxusnej a módnej značky. Bez ohľadu na to, či sú to parfumy, oblečenie alebo slnečné okuliare a okuliarové rámy Versace, vždy je to tovar najvyššej kvality, vyberavého štýlu, ktorý je pre túto značku charakteristický.

Všetky výrobky značky Versace zdobí firemné logo - Medúza na pozadí labyrintu, alebo názov.