× 

Okuliare Vogue Eyewear

Celkovo 1 položiek 20 z 209

Nastaviť zostupne
  FILTRY

Tabuľku  Zoznam 

Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Celkovo 1 položiek 20 z 209

Nastaviť zostupne
  FILTRY

Tabuľku  Zoznam 

Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

VOGUE

Značka Vogue je spojená predovšetkým s módnym časopisom, ktorý má obrovský potenciál. Je to časopis, ktorý diktuje módne trendy po celom svete. Zároveň je značka Vogue poskytovaná odlišných skupín produktov, napríklad slnečným okuliarom a obrubám ku korekčným okuliarom.

Popis firmy

Značka Vogue bola vytvorená v roku 1973 a jej názov pochádza, ako už bolo spomenuté, z módneho časopisu, ktorý je známy po celom svete. Prvý Vogue bol vydaný v Spojených štátoch. Pre okuliare tejto značky je charakteristický špeciálny vzhľad a aspoň niekoľko farebných variantov. Okuliare značky Vogue možno kúpiť v rôznych tvaroch. Sú zdobené skvelými, módnymi v danej sezóne detaily. Vďaka tomuto prístupu, sa slnečné a korekčné okuliare Vogue stali módnym doplnkom oblečenia mužov i žien . Kolekcia okuliarov Vogue umožní každému vytvorenie vlastného , neopakovateľného štýlu a tiež zábavu s aktuálnymi, najnovšími módnymi trendmi.

Okuliare a obruby Vogue sú moderné a zdobené. V tejto skupine sortimente nájdeme klasické obruby univerzálnych farieb, ale aj jednotlivé, extravagantné okuliare, ktoré dokonale odrazí charakter danej osoby. Okuliare môžu byť ozdobným detailom oblečenie, ak to budú okuliare značky Vogue. Na širokých straničkách okuliarov Vogue sú umiestnené kvetinové a geometrické vzory, zirkóny, výrazné farby alebo korytnačie vzory.

V prípade slnečných okuliarov Vogue môžete voliť medzi:

 • leteckými okuliarmi,
 • mačacími okuliarmi,
 • ochrannými okuliarmi,
 • asymetrickými okuliarmi,
 • veľkými obrubami.

Atribúty firmy

Odlišujúce vlastnosťou značky Vogue je inovácia a originalita. Každý majiteľ okuliarov Vogue sa bude odlišovať svojim neopakovateľným štýlom. Jednotlivé kolekcie okuliarov tejto značky nadväzujú na najobľúbenejšie v danej sezóne vzory a farby. Ponúka širokú paletu modelov, preto si každý užívateľ môže vybrať okuliare, ktoré vyhovejú jeho vkusu a požiadavkám. Firma Vogue smeruje k tomu, aby bola diktátorom módnych trendov, aj v oblasti slnečných a korekčných okuliarov.