× 

Príslušenstvo

Items 1 to 20 of 71 total

Nastaviť zostupne
  FILTRY

Grid  List 

Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Items 1 to 20 of 71 total

Nastaviť zostupne
  FILTRY

Grid  List 

Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

PRÍSLUŠENSTVO

Prakticky každý optik a e-shop s okuliarmi má vo svojom sortimente aj príslušenstvo k okuliarom , ako sú puzdrá na okuliare alebo prípravky na čistenie okuliarov.

Čo očakávajú používatelia od puzdier? Samozrejme tú najzákladnejšiu vec ako je ochrana skiel pred poškodením a poškriabaním. Okrem týchto praktických funkcií je možné puzdra, rovnako ako aj iné príslušenstvo k okuliarom, brať ako módne doplnky. Je to vlastnosť, ktorá nám pridáva na elegancii, udržuje prestíž alebo ukazuje avantgardný štýl. V závislosti na tom, aký efekt chceme dosiahnuť.

Keď už máme správne vybrané okuliare aj puzdro, je vhodné sa vybaviť aj ďalším príslušenstvom k okuliarom, ako je prípravok na čistenie okuliarov. Správny prípravok by mal dokonale odstraňovať nečistotu a mastnotu z povrchu skiel a chrániť okuliare pred zahmlením. Ak máme okuliare s antireflexným povrchom, je dobré sa uistiť, či je prípravok určený aj pre tieto povrchy. Je dobré zároveň pripomenúť, že jedna z hlavných vlastnosti prípravkov na čistenie okuliarov je ochrana proti zahmlievaniu, z tohto dôvodu sú tieto prípravky vhodné na čistenie objektívov fotoaparátov, videokamier alebo ďalekohľadov. Na čistenie skiel sa odporúča dokúpiť špeciálne utierky z mikrovlákna.